Супровід бізнесу по вирощуванню равлика

Вирощування равлика, досить клопітка справа яка потребує не тільки теоретичних знань, але й практичних навичок. Тому щоб не наробити зайвих помилок ми пропонуємо супровід вашої справи на кожному технологічному етапі.

Аналітики відзначають великий експортний потенціал українського равликового бізнесу. Європейський попит на молюски зростає в діапазоні 3-5% на рік, а власне виробництво закриває потребу лише на 20%. Середня ціна равлика в раковині першого класу в Україні становить 3,5 євро за кілограм. А равликова ікра коштує  в  районі 1000 євро за кілограм.

При правильній постановці діяльності, ферма по вирощуванню равлика буде приносити стабільний регулярний дохід. Ми допоможемо Вам вирішити основні організаційні моменти та підберемо для Вашої ферми все необхідне обладнання. Зателефонуйте нам на номер 093 124 90 53 , або заповніть форму.

Продаж маточного стада

Для того щоб розпочати власну справу і пройти процес репродукції, ми пропонуємо вам якісно відібраного репродуктора. Для того, щоб репродуктор був якісним його потрібно не тільки вчасно визбирати, але й правильно висушити та зберігати.

Процес сушки повинен бути природній, не дозволяється використовувати вентилятори, та попадання прямих сонячних променів. Якщо технологія не буде витримана, равлик буде змучений, втратить багато вологи та сил.

Холодильна камера де буде зберігатись репродуктор, повинна мати вентиляцію, а саме поголів‘я не можна розміщати більше ніж 300 кг на піддон.

Продаж молодняка – малька равлика

Щоб розвести равликів, необхідно кожну пару помістити в окремий контейнер. Розбиратися в статевій приналежності немає необхідності, так як равлики – гермафродити. Але відокремити їх для спаровування треба.  По завершенні цього процесу  ми повертаємо равликів у вольєр, а яйця відправляємо в інкубатор. Через 6 тижнів підростає новий виводок молодняка. Ми годуємо молюсків, охороняємо від комах, черв’яків, їжаків, кротів та інших «ворогів», а також вчасно переміщаємо з контейнера в контейнер.

Відгодівля малька дозволяє вам розпочати процес вирощування равлика безпосередньо у полі. Ви оминаєте такі процеси як репродукція та інкубація (що описані вище), та маєте більше часу для підготовки до наступного сезону. Для відгодівлі малька вам необхідно засіяти поле, як зійде салат, розкласти щити, зробити огорожу та полив і можна випускати молодняк у поле. Звертаємо вашу увагу, що ми ведемо розрахунок з 8кг ікри на 1т. равлика. Зателефонуйте нам на номер 093 124 90 53 , або заповніть форму.

Оренда холодильника

Ми вирощуємо равликів в повністю закритих приміщеннях і теплицях з контрольованим кліматом. Наші приміщення розбиті на декілька зон за своїм призначенням та відповідно до періоду вирощування равликів. Кожен тип приміщення, включаючи склади корму, або готової продукції, а також приміщення для персоналу:  відповідає вимогам щодо обігріву, зволоженню і вентиляції.

Для партнерів ми готові здавати в оренду площі в нашому холодильному приміщенні. А також беремо на обслуговування вашого малька, та маточне стадо.

 

Ми пропонуємо тушки равлика фасовані напівфабрикат

Для ресторанів, кафе, барів, виїзних заходів, чи корпоративних вечірок ми пропонуємо тушки равлика у вигляді замороженого напівфабрикату з різними соусами:

 • равлики по-бургундські,
 • равлики медово-гірчичні,
 • равлики з сиром горгонзола і волоськими горіхами.

Вся продукція виготовлена відповідно до ТУ (ТУ У 10.2-
3048404583: 2105) та санітарно-гігієнічним нормам.

Зателефонуйте нам на номер 093 124 90 53 , або заповніть форму.

Ікра равлика багата білками, ненасиченими жирними

кислотами, вітамінами групи A, D, E і B, а також фолієвою кислотою. Поживна цінність даного вітаміну уповільнює розвиток серцевих захворювань, запобігає згортанню крові та покращує кровообіг. Яйця також містять незамінні амінокислоти, в тому числі лізин, лейцин, ізолейцин і валін, які організм людини не може синтезувати самостійно.

Варто зазначити, що ікра містить цистеїн –  потужний антиоксидант, це амінокислота, яка важлива в процесі детоксикації та необхідна для синтезу білків і креатину в організмі.

Покупцям продукції равлик охолоджений фасований ми пропонуємо:

Равлика, вирощеного на фермерському господарстві в Україні, Львівської області. Равлик великий, добірний та екологічно чистий. Продаж від 100 штук, оптовикам знижки.

М’ясо виноградного равлика вважається делікатесом: воно складається на 70% з білка і на 30% з амінокислот, що на третину більше, ніж у курячому м’ясі. Відсутність в м’ясі равлика жиру і холестерину робить його дієтичним продуктом, регулярне вживання якого має стимулюючу та омолоджуючу дію на організм. Крім того, м’ясо равлика вважається «природною віагрою». Ми пропонуємо Вам купити продукт найвищої якості вирощений в екологічно чистому регіоні Західної України.

Фермерам початківцям

Навчання

вирощування равликів в УкраїніРозведення равликів — прибутковий бізнес, який мало хто бере до уваги. Швидше за все, це відбувається через відсутність знань про корисні якості цих молюсків.

У нашій країні мало людей знають про неймовірну якість м’яса, яку можуть дати невеликі равлики.

Багатьох людей здивує той факт, що, наприклад, в Європі за кілограм м’яса равликів платять 25-30 євро (попит задоволений на 60-75%), і на те є ряд причин.

Серед основних :

 • М’ясо равликів зовсім немає шкідливого холестерину, як в інших продуктах
 • Чудові смакові якості.

Ці факти роблять равликів чудовою їжею, яка підходить для людей,які постійно стежать за фігурою і  власним здоров’ям.

Бізнес по розведенню цих неспішних молюсків привертає увагу низьким порогом входження, відсутністю високої конкуренції та хорошою рентабельністю.

Саме зараз настав час створити успішний бізнес з рентабельністю до 90%. Запрошуємо на курси по вирощуванню равликів в Україні, а також маточного равликового стада з  супроводом бізнесу на початковому етапі. З питань вартості та запису на навчання телефонуйте на номер 093 124 90 53 , або заповніть форму.

Ми розповімо Вам:Семінар по равликовому бізнесу в Україні

 • з чого почати равликовий бізнес в Україні
 • про італійську технологію інтенсивного вирощування середземноморського равлика за 6 місяців
 • необхідні інвестиції і окупність
 • як додатково заробити: на агротуризмі та гастрономічному туризмі
 • збут в Україні та експорт равлика в Європу
 • що недоговорюють іноземні компанії на “навчанні”
 • як заробити з 1 гектара в перший рік розведення равлика
 • ми запросимо Вас на власну ферму, що знаходиться в с. Мальчиці Львівська область, Україна

Вирощування равликів, як вигідний бізнес, давно відомий в країнах західної та центральної Європи. Кухні європейських народів пропонують широкий асортимент їжі з молюсків, а в меню ресторанів та кафе завжди можна знайти кілька страв з равликів. Наявність постійного попиту на цей товар стало основною передумовою розвитку великих фермерських господарств по вирощуванню равликового поголів’я на західній частині європейського континенту.

Ви отримаєте:Бізнес модель по вирощуванню равликів

 • Знання технології запуску равликової ферми
 • Бізнес модель по вирощуванню равликів
 • Можливість придбати маточне стадо, молодняк
 • Доступ до закритого форуму фермерів, а також в групу месенджерів Viber, Telegram

Колосальний обсяг інформації, технологічні та технічні особливості інтенсивного вирощування равлика Ви отримаєте прослухавши семінар від фахівців нашої ферми “Органічний Равлик”.

Приєднуйтесь до світових виробників європейського делікатесу, відкрийте равликову ферму з нашою допомогою та підтримкою, розвивайте власний прибутковий бізнес. Ми покажемо вам, як засіяти поля, надамо всі необхідні креслення та схеми для ферми, розкажемо які матеріали використовувати, як зекономити час та гроші.

Для співраці з нами зателефонуйте нам на номер 093 124 90 53 , або заповніть контактну форму